Warsztaty ceramiczne dla dorosłych

Zabawa z gliną?

Zachęcam wszystkie placówki kulturalne ( Ośrodki Kultury, Świetlice itp.) do skorzystania z mojej oferty jaką jest przeprowadzenie warsztatów ceramicznych na miejscu u Państwa w placówce. Ja jako osoba prowadząca dostarczam materiały ( glinę, narzędzia) oraz swoją wiedzę.

Na zajęciach uczestnicy nauczą się różnych technik zdobienia oraz tworzenia z pewnością oryginalnych i niepowtarzalnych prac z gliny, która jest tak wdzięcznym materiałem, że każdy z uczestników w krótkim czasie i w miłej atmosferze poczuje się artystą.

Proponuję zajęcia cykliczne lub jednorazowe dla dwóch grup wiekowych. Dla dzieci, młodzieży i idorosłych.

Poniższe ceny za przeprowadzenie warsztatów to propozycja dla min. 10-cio osobowych grup.

Po zajęciach prace są zabierane do pracowni a po wysuszeniu wypalane w profesjonalnym piecu do wypału ceramiki(9000C). Po wypaleniu gotowe dzieła są dostarczane uczestnikom warsztatów.

Zajęcia trwają 2 godz.

Cennik:

- zajęcia jednorazowe ? 30,00zł/os.

- zajęcia cykliczne (4 razy w miesiącu) – 80,00zł

 Termin, czas trwania zajęć, częstotliwość oraz liczba osób w grupie, od których uzależniona jest cena warsztatów, do uzgodnienia.

Serdecznie zapraszam do współpracy

Katarzyna Sieradzka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>