Oferta

Prace ceramiczne prezentowane na stronie głównej są wykonane ręcznie przeze mnie. Niektóre są toczone na kole garncarskim, inne rzeźbione. Większość jest zdobiona szkliwami. Szkliwa nie są toksyczne wiec naczynia ozdobione tą techniką są całkowicie bezpieczne dla zdrowia.

Prace wypalane są dwa razy w piecu do wypału ceramiki. Przed szkliwieniem w temp. 900oC i szkliwione w temp. co najmniej 1050oC.

Przy każdym zdjęciu widnieje opis czy praca jest dostępna od ręki. Istnieje oczywiście możliwość zamówienia podobnej pracy. Każdy przedmiot jest wykonany ręcznie więc może się nieco różnić od tej na fotografii dzięki czemu każda praca jest unikatowa.

W celu złożenia zamówienia serdecznie zapraszam do pracowni po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie lub mailowo.

Realizuję również indywidualne projekty. W piecu do wypału ceramiki, który posiadam można pomieścić prace o wysokości max.67cm i średnicy max. 57cm.

Ważne!

Przed złożeniem zamówienia na pracę, która nie jest aktualnie dostępna proszę wziąć pod uwagę termin realizacji. Potrzebuję około 3-4 tygodni na wyprodukowanie nowej pracy.

W ofercie posiadam masę ceramiczną w cenie: 3,00 zł za kilogram. Serdecznie zapraszam więc osoby, które chciałyby same wypróbować swoich sił jako ?artysta?. Na zachętę z przyjemnością udzielę kilku wskazówek dotyczących technik lepienia.

Po wysuszeniu pracy wypalę ją w swoim piecu. Cena wypału w zależności od wielkości pracy już od 6,00zł.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>